top of page
Ofis binası

LTS Aydınlatma

LONG TERM SUPPORT     |    UZUN SÜRELİ DESTEK

Aydınlatma Partneri

Sektörde çok uzun yıllardır üretim yapmakta olan Sn. Kerim YİĞİT tarafından kurulan ve yönetilen LTS Aydınlatma, İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren aydınlatma tasarım ve üretim firmasıdır.

 

Aydınlatma konusunda alınan eğitimlerle hem teorik bilgi birikimini, hem de yılların uygulama deneyimini bünyesinde biriktirmiş, bu açıdan Türkiye'nin sayılı firmalarından biridir.

LTS Aydınlatma, Led aydınlatma armatürleri, Led ışıklı dekoratif taşlar, Led ışıklı saksılar, acil aydınlatma armatürleri, ışık kontrol sistemlerine, fabrika aydınlatmaları, tüm havuz armatürlerine kadar uzanan geniş ürün yelpazesi sayesinde her projeye ayrı, özel aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

ofis ışığı
Performans Aydınlatma

PROJENİZE ARTI DEĞER KATIYORUZ.

Modern Ofis

LTS Aydınlatma

LTS AYDINLATMA

Değerleri

lts-aydınlatma-values.png

Hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşlarla kurduğumuz karşılıklı güvene dayalı ilişkinin sağlam bir dostluğa dönüştürme ideali, satış ve satış sonrası hizmetlerimizin temelini oluşturmaktadır.

Böyle bir ilişkinin kurulabilmesi için sunduğumuz kusursuz  hizmet ve üretimini yaptığımız yenilikçi tasarımlar ile dostlarımızın ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaya devam ediyoruz.

LTS AYDINLATMA

Hizmet İlkeleri

sözleşme

Vizyonu

lts-aydınlatma-vision.png

LTS AYDINLATMA

Marka değerini artırarak aydınlatma pazarının katma değeri en yüksek firmalarından olmak.

Misyonu

lts-aydınlatma-mission.png

LTS AYDINLATMA

Yurtiçi ve yurtdışında hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlarla karşılıklı güvene dayalı sağlam ilişkiler sürdürmek, onlara yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlamak.

LED
FİBER OPTİK

Led ve Fiber optik teknolojisinin en önemli özelliği, düşük enerji kullanılması ve uzun ömürlü olmasıdır. Led ürünleri artık iç aydınlatma, sokak, cadde, park ve bahçelerin aydınlatılması ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Led ürünlerini dekoratif olarak iç mekan ve dış mekan uygulamalarında tercih edebilir, sanayi dahil her alanda kullanılabilirsiniz.

LED lamba
bottom of page