top of page
lts-aydınlatma-ozel-uretim-1.jpeg

Özel Üretim Aydınlatma

PROJE - ÜRETİM - KURULUM

Özel Üretim Aydınlatma Sistemleri

lts-aydınlatma-ozel-uretim-2.jpg
lts-aydınlatma-ozel-uretim-5.jpg

Özel aydınlatma projelerinde, k​eşiften projelendirmeye, aydınlatma hesaplamasından kuruluma tam bir çözüm ortağı olarak müşterilerimizin ihtiyacına özel uygulamalar yapıyoruz. Eğer hazır ürünlerde aradığınızı bulamadıysanız, özel aydınlatma projelerinde eksiksiz bir hizmet yelpazesi ile projenizi anahtar teslim sunuyoruz. 

Deneyimli proje ekibi ve benzersiz ürünlerimizle birçok projeye imza atıyoruz. Teknik destek konusunda fark yaratarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Tamamen bütçeye uygun çözümlerle, aydınlatmanız kurumsal kimliğinizi yansıtsın.

özel-üretim.jpg
Spot Işıklar

SİZ TARİF EDİN BİZ ÜRETELİM

Ofiste Toplantı

LTS AYDINLATMA

Hizmet İlkeleri

Tutarlılık

Kalite, hizmet, fiyatlandırma gibi konularda tutarlılık ilkesi ile hareket ederek müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı sağlam ilişkiler sürdürmek.

Kalite

Ürün, malzeme ve hizmette yüksek kaliteyi ön planda tutmak, arkasında durabileceğimiz ürün ve hizmet sunmak.

Müşteri Hizmetleri

Nitelikli uzman ekibimiz, inovatif yaklaşımımız, esnek ve yaratıcı çözümlerimizle yurtiçi ve yurtdışında kamu ve özel kuruluşlara katma değer sağlamak.

Sürdürülebilirlik

Led ve Fiber optik teknolojisi ile hem dünyamızı, kaynaklarını ve çevremizi korumak, hem de müşterilerimizin daha düşük maliyetle daha yüksek verimlilik elde etmesini sağlamak.

Güvenilirlik

Vadedilen hizmetin gerçekleştirmek, verilen sözleri tutmak, müşterilerimize çok hızlı dönüş yapmak, en zorlu projelere dahi çözüm getirmek; uzun süreli destek vermek.

Doğru Ürün Seçimi

Müşterilerimizin kurumsal kimliğine, mekan ve ortamına, projeye en uygun, en sürdürülebilir ve dayanıklı ürünü seçmek.

bottom of page